HAKKIMDA


            

     
1967 İstanbul doğumluyum. Baba memleketim Bolu, Dörtdivan. İstanbul'un muhtelif ilçelerinde ilkokul ve orta öğretimimi tamamladıktan sonra, İstanbul, Büyükada daki babamın iş yerinde onun mesleği olan sıhhi tesisat, ısıtma ve soğutma işlerinde çalıştım. Askerlik hizmetimi tamamladıktan sonra İstanbul, Büyükada' da kendi iş yerimi açtım ve baba mesleğimi yaklaşık on yıl sürdürdüm. Zaman içersin de kendimi geliştirerek Eski eser ahşap yapı restorasyon işine girdim. Bu sektörde hizmet verebilmek için, mimar bir arkadaşımla ortaklaşa ''AR-BA Mimarlık İnşaatve Tur. San. Tic. Ltd. Şti.'' kurduk. Bu konuda birçok çalışmamız oldu. On altı yıl bu sektörde hizmet verdikten sonra şirketimizi kapatma kararı aldık. Ve şirketimizi kapattık.
       

         Artık çocukluktan beri çok sevdiğim ve zaman buldukça uğraştığım, sevgi ve emek dolu ahşap ağırlıklı çalışmalarıma sağlığım el verdiği sürece devam edeceğim.


Sevgi ve Saygılarımla.Yorumlar

 1. Merhaba iyi akşamlar hocam güzel bir veb sitesi eline sağlık ağaçlar ile ilgili bilgi ler çok güzel ağaç tornası harika bir sanat eseri çok teşekkür ederim malatyada n selamlar

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. İyi akşamlar, alakanıza teşekkür ederim. Fırsat buldukça ilgilenen arkadaşlara yardımcı olabilmek için naçizane bidiklerimi paylaşmaya çalışıyorum, Takdirleriniz için tekrar çok teşekkür ederim. İstanbul, Büyükada' dan selamlar.

   Sil
 2. Merhabalar.Sadece hobi olarak mı yapıyorsunuz bu işi yoksa sipariş alıyor musunuz?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sipariş almıyorum, hobi olarak yapıyorum. elimde biriken çalışmaları daha sonra satışa sunuyorum.

   Sil
  2. İstanbul. R.ÖZKAN. EL YAPIMI SANATLARINIZA HAYRAN OLDUM ÇOK GÜZEL SİPARİŞ ALMAMANIZA ÜZÜLDÜM BU KONUDA EĞİTİM VERİYORMUSUNUZ. Saygılarımla

   Sil
  3. Çalışmalarımı takdirinizden ötürü çok teşekkür ederim. Eğitim verebilmeyi çok isterdim, fakat gerekli donanım, yer bakımından alt yapıyı oluşturmak beni aşan bir durum. Saygı ve sevgiler.

   Sil

Yorum Gönder

Yorumlarınız için teşekkür ederim.